MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
316 100 PLN
5 211,87 PLN/m2
BIAŁYSTOKZawady
Opis
Kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Końcowej w Białymstoku, na terenie dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Białegostoku - Zawady. To miejsce idealne dla każdego, kto pragnie połączyć wielkomiejski styl życia z przyjaznym, ustronnym otoczeniem. Otaczające tereny zielone, bliskość rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz sąsiedztwo dużych centrów handlowo - rozrywkowych to tylko nieliczne atuty lokalizacji.

http://lidernieruchomosci.com/12-mieszkan-ul-koncowa-20-bialystok/

Inwestycja składa się z 12 mieszkań:

Segment 1 - SPRZEDANY

Segment 1A - pierwsze piętro - powierzchnia mieszkania - 60,65 m² - cena: 316 100 zł

Segment 2 - SPRZEDANY

Segment 2A - pierwsze piętro - powierzchnia mieszkania 60,65 m² - cena 316 100 zł

Segment 3 - REZERWACJA

Segment 3A - pierwsze piętro - powierzchnia mieszkania - 60,65 m² - cena 316 100 zł

Segment 4 - SPRZEDANY

Segment 4A - pierwsze piętro - powierzchnia mieszkania - 60,65 m² - cena 316 100zł

Segment 5 - SPRZEDANY

Segment 5A - pierwsze piętro - powierzchnia mieszkania - 60,65 m²- cena 316 100 zł

Segment 6 - SPRZEDANY

Segment 6A - pierwsze piętro - powierzchnia mieszkania - 60,65 m² - cena 316 100 zł


Rozkład pomieszczeń:

korytarz- 7,32 m²
łazienka - 6,61 m²
pralnia - 2,73 m²
pokój - 12,05 m²
salon + aneks kuchenny - 21,84 m²
pokój - 10, 10 m²
klatka schodowa - 8,15 m²
komunikacja - 1,45 m²

balkon - 5,10 m²

STANDARD PRAC: Charakteryzuje się prostą, nowoczesną architekturą. Wszystkie mieszkania wykonane zostały w tzw. standardzie deweloperskim. Na terenie zamkniętym " za bramą" znajduje się parking dla samochodów. Uzupełnieniem całości są szklane balustrady, które dodają lekkości i nowoczesności.

TECHNOLOGIA BUDOWY, ŚCIANY NOŚNE - posadowienie na ławach żelbetowych, ściany fundamentowe murowane izolowane przeciwwilgociowo. Konstrukcja z cegły ceramicznej Winenberger PROFI, strop żelbetowy. Wentylacja grawitacyjna.

ŚCIANY WEWNĘTRZNE ( DZIAŁOWE ) - Wykonane z pustaków gazobetonowych.

ELEWACJA - Tynk silikonowy na ociepleniu styropianowym o gr. 20 cm, parapety blaszane, elementy ozdobne.

DRZWI WEJŚCIOWE - Drzwi wejściowe przeszklone WIKĘD w kolorze Winchester.

WYKOŃCZENIE ŚCIAN I SUFITÓW - Tynki wewnętrzne cementowo - wapienne

STOLARKA OKIENNA - Okna sześciokomorowe PVC z pakietem 3 szybowym w kolorze winchester ze strony zewnętrznej. Producent AVANTE model Salamander SL 82.

INSTALACJA ELEKTRYCZNA - Instalacja elektryczna kompletna bez osprzętu ( gniazdka i włączniki ). W kuchni dodatkowe miejsce do podłączenia kuchni elektrycznej ( siła ).
Instalacja domofonowa wraz z domofonem. Instalacja TV oraz internetowa.

DACH - Dach zaizolowany przeciwwilgociowo papą termozgrzewalną na warstwie ocieplenia styropianowego. Orynnowanie stalowe Niagara, obróbki blaszane.

OGRODZENIE - Ogrodzenie wykonane z paneli Betafence na fundamencie z płyt betonowych. Ogrodzenie od strony ulicy wykonane z cegły klinkierowej i przęseł stalowych malowanych proszkowo. Furtka i brama wjazdowa stalowa malowana proszkowo. Brama automatyczna. Domofon

SCHODY , BALKONY, TARASY - Schody wewnętrzne oraz balkony żelbetowe bez okładziny. Balustrady stalowe malowane proszkowo. Rozkładane drewniane schodki na dach. Wyłaz dachowy.

OGRZEWANIE , INSTALACJA WOD - KAN - Instalacja centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Grzejniki panelowe w sypialniach, ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni, łazience i korytarzu. Piec gazowy dwufunkcyjny.
Podejście wodne wykonane pod urządzenia w kuchni ( zlewozmywak, zmywarka ) oraz pod urządzenia sanitarne w łazience, bez białego montażu. W mieszkaniach na parterze wyjście zimnej wody po podlewania ogrodu. Kanalizacja wykonana z rur PCV.

WYKOŃCZENIE PODŁÓG - Podłoga pływająca - wylewka betonowa na warstwie izolacji, przygotowana pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, płytek lub parkietu.

MAŁA ARCHITEKTURA OGRODOWA - Chodniki podjazdy i miejsca postojowe wykonane z kostki brukowej. Opaska z kostki brukowej dookoła domu o szerokości 60 cm. Teren wyrównany i nawieziony czarnoziem. Nasadzenia roślinne w części wspólnej. Automatyczne podlewanie roślinności w części wspólnej.

W okolicy: Przystanek autobusowy w odległości 350 m - dostępna linia autobusowa nr. 11.
Sklep spożywczy w odległości - 200 m
w niedalekiej odległości od lasu Wesołowskiego.

O Firmie - ADA KAR S.C. Jest firmą deweloperską, rodzinną, dzięki czemu przykładana jest najwyższa waga do tego, by realizować wizję firmy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Doświadczenie w branży wykonawca wykorzystuje w codziennej dbałości o precyzję wykonania, funkcjonalności i niezawodność realizowanych przez nich obiektów.
Od ponad 15 lat firma ADA KAR S.C. tworzy domy i mieszkania dla wszystkich, którzy cenią piękno kameralnej zabudowy.


Biuro Sprzedaży mieszkań: ul. Św. Rocha 10 lok 117 15-879 Białystok, tel. 500 178 900, 500 187 900

Zapraszamy
Szczegóły oferty

Cena316 100 PLN

Cena za m25 211,87 PLN

Powierzchnia60,65 m2

Liczba pokoi3

Piętro1

Liczba pięter1

RynekPierwotny

Rok budowy2020