Dąbrówki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
470 000 PLN
Powierzchnia
130 m2
Liczba pokoi
4

Nowoczesny dom w spokojnej i urokliwej okolicy może należeć do Ciebie!

Jeśli cenisz sobie niezmącony niczym spokój,śpiew ptaków,zapach lasu, oraz piękną dziką przyrodę, jest to oferta dla Ciebie. Tu czyste powietrze i przyjemny relaks po dniu pełnym wrażeń masz gratis! Żyj w zgodzie z naturą i pozwól sobie na komfort w dobrej cenie.

Posiadłość o wyjątkowym klimacie i niepowtarzalnym uroku z dala od spalin, w malowniczym i wciąż ekologicznym zakątku Polski jakim są Dąbrówki. Działka na której stoi nieruchomość to 973 m2 przestrzeni.Możesz ją zagospodarować wedle własnych upodobań. Proponowany, bardzo ciekawy dom jednorodzinny jest w stanie deweloperskim (dach pokryty dachówką,okna plastikowe,drzwi,brama garażowa,elewacja zewnętrzna). Powierzchnia użytkowa to 130 m2. Niewątpliwie dzięki tej nieruchomości zadbasz o komfort zamieszkania. Dostępne przyłącza to: woda, kanalizacja, prąd. Cztery duże pokoje to wspólna przestrzeń dla wszystkich i intymne miejsce dla każdego. Ten komfortowy dom o funkcjonalnym i nowoczesnym układzie spełni oczekiwania wymagających klientów.

DZIĘKI TEJ ŚWIETNEJ OFERCIE OTRZYMUJESZ:

* POŁOŻONE TYNKI
* WYLANE POSADZKI
* INSTALACJĘ ELEKTRYCZNĄ
* INSTALACJĘ HYDRAULICZNĄ
* INSTALACJĘ WODNO-KANALIZACYJNĄ
* OCIEPLONE PODDASZE
* OGRZEWANIE PODŁOGOWE
* DODATKOWO KALORYFERY W ŁAZIENCE I GARAŻU

Pozwól sobie na przyjemność aranżowania swego niebanalnego miejsca w którym będziesz czuć się w pełni bezpiecznie.

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ!

Umów się już dziś na bezpłatną prezentację i poznaj kolejne atrybuty nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu :
tel;

500-187-900 Anna Maliszewska
500-178-900 Dorota Augustyńczyk

Z NAMI ZAWSZE KUPUJESZ BEZPIECZNIE

Z A P R A S Z A M Y :)

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Anna Maliszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lider Nieruchomości z siedzibą przy Św. Rocha 10 lok 117, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lidernieruchomosci.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu