Ignatki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
545 000 PLN
Powierzchnia
142,48 m2
Liczba pokoi
5

Przedstawiam ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, domy połączone garażami. Budynek wyróżnia się nowoczesną bryłą mieszczącą funkcjonalne wnętrze.
Części mieszkalne „bliźniaka” odseparowane są od siebie pomieszczeniami gospodarczymi mieszczącymi garaże i kotłownie.
Wejście do domu prowadzi przez przedsionek wyposażony w szafę i bezpośrednie przejście do kuchni. Z holu zaplanowano wejście do sporej łazienki oraz do niewielkiej garderoby, garażu i oczywiście na na klatkę schodową. Tuż obok niej znajduje się dodatkowy pokój.
Kuchnia położona od frontu budynku oraz oraz salon skierowany w kierunku ogrodu, tworzą jednoprzestrzenne wnętrze
W garażu, dzięki powiększonej długości, jest miejsce na przechowywanie dodatkowego sprzętu. Za garażem usytuowano kotłownię mieszczącą piec centralnego ogrzewania zasilany gazem.
Zastosowanie pełnego piętra pozwala na optymalne wykorzystanie całej kubatury budynku. Dzięki temu pomieszczenia na górnej kondygnacji są przestronne i widne. Z parteru wiodą na piętro wygodne dwubiegowe schody

Oferowany dom wykończony zostanie w stanie deweloperskim wraz z piecem gazowym, z działką, z podjazdami z kostki brukowej. Proponowany dom będzie zlokalizowany na zamknięty osiedlu, które będzie liczyć 4 domy.

Więcej informacji: tel. 500 187 900 lub 500 178 900. Zapraszamy do kontaktu.

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Dachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Kształt działki: Kwadrat
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Ujęcie wody: Miejska na działce
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Anna Maliszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lider Nieruchomości z siedzibą przy Św. Rocha 10 lok 117, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lidernieruchomosci.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu