Białystok, Skorupy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
530 000 PLN
Powierzchnia
142,59 m2
Liczba pokoi
5

Dom szeregowy FULL OPCJA - (z piecem, rekuperacją, klimatyzacją) PROMOCJA! w pierwszym miesiącu


Nowoczesność, funkcjonalność, elegancja –to właśnie cechuje naszą najnowszą inwestycję składającą się z 10 domów w zabudowie szeregowej, 4 w zabudowie bliźniaczej.
Cicha, spokojna okolica domów jednorodzinnych, położona blisko ścisłego centrum miasta. Zakończenie inwestycji planowane na IV kwartał 2019 roku. Domy zostały zaprojektowane z największą starannością, dobrano materiały najlepszej jakości oraz wykorzystano rozwiązania, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Tradycyjnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz zmiany, głównie w fazie projektowania, dlatego nie zwlekaj i zacznij planować swój wymarzony dom już dziś!

Standrad Wykończenia:

Fundamenty

Ściany konstrukcyjne i działowe
Strop i schody żelbetowe

Kominy (kominy wentylacyjne z pustaków kominowych lub murowane z cegły. Kominy spalinowe z cegły lub kominy systemowe)
Dach (stropodach)

Stolarka zewnętrzna (drzwi wejściowe – antywłamaniowe, brama garażowa, okna i drzwi plastikowe, ciepła ramka, 3 szybowe, jednostronnie okleinowane)

Otwory drzwiowe wewnętrzne(bez ościeżnic i skrzydeł drzwiowych – gotowe do montażu)

Elewacja (docieplenie ścian styropianem, tynk silikonowo-silikatowy cienkowarstwowy, część elewacji wykonana w systemie wentylowanym oraz płytką elewacyjną (łupek), parapety zewnętrzne, na balkonie balustrady przeszklone, balkony do indywidualnego wykończenia)

Media (przyłącze kanalizacji sanitarnej oraz instalacji wodnej z wodomierzem zimnej wody, rozprowadzenie kanalizacji w kuchni i łazience (bez urządzeń i armatury). Instalacja CO wraz z rozprowadzeniem i grzejnikami. Grzejniki płytowe stalowe z termostatem, w łazience suszarka, ogrzewanie podłogowe (do 20m2), instalacja elektryczna doprowadzona do budynku i rozprowadzona (do 100 punktów) bez osprzętu, instalacja domofonowa bez osprzętu, instalacja gazowa doprowadzona do budynku wraz z instalacją wewnętrzną bez pieca.

Wszystkie media doprowadzone do budynków w standardzie zgodnie z projektem budowlanym. Wszystkie instalacje bez urządzeń i armatury.

Tynki gipsowe
Posadzki (podłoża betonowe bez podłóg)
Parapety wewnętrzne
Poddasze docieplone
Standard prac wykończeniowych terenów przyległych:
Opaska wokół budynku z polbruku
Kostka brukowa (podjazdy, podejścia)
Uporządkowanie terenu
Ogrodzenie z cegły łupanej z przęsłami metalowymi

Niewątpliwie największym atutem jest doskonała lokalizacja, bliskość centrum oraz dogodny dojazd, również komunikacją miejską. Nieopodal znajdują się liczne sklepy, centra handlowe, szkoły, fitness cluby, przystanki komunikacji miejskiej oraz kościoły.
W rejonie znajduje się m. in. Szkoła Podstawowa nr 28, VIII Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, centrum handlowe Atrium Biała, stacja paliw Orlen, sklepy spożywcze (Lidl, Biedronka, PSS Społem). W niedalekiej odległości znajdują się ogródki działkowe.
Niska zabudowa, otoczenie domów jednorodzinnych nadaje spokojną, rodzinną atmosferę, jak również prestiżowy charakter. Dobór najwyższej jakość materiałów, staranność wykonania i innowacyjność z pewnością wyróżni naszą inwestycję na tle pozostałych budynków.

Więcej informacji: Dorota Augustyńczyk tel. 500 178 900

 • Materiał: Cegła
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Szerokość działki (mb.): 7.69
 • Długość działki (mb.): 21.34
 • Ogrodzenie: Murowane
 • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
 • Gaz: Tak
 • Prąd: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
Dorota Augustyńczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lider Nieruchomości z siedzibą przy Św. Rocha 10 lok 117, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lidernieruchomosci.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu