Białystok, Bacieczki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
870 000 PLN
Powierzchnia
250 m2
Liczba pokoi
11

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białymstoku na osiedlu Bacieczki.
Dom z lat 80-tych typu bliźniak zlokalizowany pośród zabudowy jednorodzinnej w zacisznym zakątku osiedla a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do głównych ulic osiedla.
Cała posesja o metrażu działki 450 m2 mieści dom oraz trzy garaże ( jeden w podpiwniczeniu drugi z tyłu budynku pod tarasem natomiast trzeci wolnostojący.
Dom jest dość duży gdyż na metrażu 250 m mamy rozmieszczone aż 11 pokoi. Kiedyś dom służył częściowo jako powierzchnia mieszkalna a druga połowa domu była przeznaczona pod działalność gospodarczą.
Zaletą tego dom jest możliwość podzielenia na dom dwurodzinny i każdy z oddzielnymi wejściami .
Dom ogrzewany gazem, wszystkie media miejskie.
Doskonały wyjazd na obwodnice miasta.
Więcej informacji: Tel 500-187-900 lub 500-178-900

Anna Maliszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lider Nieruchomości z siedzibą przy Św. Rocha 10 lok 117, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lidernieruchomosci.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu