Łyski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia
326 m2
Liczba pokoi
5

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Łyski tuz przy granicy Białegostoku. Na powierzchni 2820 m2 posadowiony jest dom o powierzchni całkowitej ok 320 m2.. Na tym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania sklasyfikowany jako usługi handlowe, usługi rzemieślnicze, zabudowa zagrodowa, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, usługi inne.
Linia zabudowy działki to 30 m od krawędzi jezdni. Dostępne media: to prąd woda kanalizacja. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltowa. teren zabudowany w okolicy domy jednorodzinne oraz firmy handlowo usługowe
Wymiary działki szer. 44 X 64.5 dl.
Dom dwupiętrowy z 1993 roku z elewacją, pokryty blachodachówką, okna PCV z 2003 roku. Dom nigdy nie zamieszkany, może służyć również jako siedziba firmy.
Środek domu posiada rozprowadzoną instalację elektryczną. wylane posadzki i tynki.
Więcej informacji Anna Maliszewska 500-187-900

  • Materiał: Cegła
Anna Maliszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lider Nieruchomości z siedzibą przy Św. Rocha 10 lok 117, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lidernieruchomosci.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu