Wroceń

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
250 000 PLN
Powierzchnia
60 m2
Liczba pokoi
3

Mamy do zaoferowania dom z działką siedliskową, siedlisko położoną w malowniczej miejscowości Wroceń, nad rzeką Biebrzą, w gminie Goniądz. Działka ma powierzchnię 5370 metrów kwadratowych i jest w kształcie prostokąta. To idealne miejsce do zamieszkania lub prowadzenia agroturystyki, ze względu na swoje spokojne i ciche położenie.

Na działce znajduje się urokliwy domek, który został wybudowany w 1951 roku. Dom jest murowany, pokryty blachą, a okna PCV zostały wymienione w 2008 roku. Posiada on powierzchnię około 60 metrów kwadratowych. Wejście do domu jest możliwe z dwóch stron - przez nowe drzwi wejściowe lub przez oszkloną werandę. Częściowo dom jest podpiwniczony, a na strych można się dostać z wiatrołapu.

Działka jest częściowo zasadzona roślinami, a część z niej pokryta jest lasem, co dodaje uroku temu miejscu. Na terenie działki znajdują się również budynki gospodarcze, takie jak stodoły. Media, takie jak prąd i woda, są dostępne na działce.

Ogrzewanie domu można zapewnić za pomocą pieca kaflowego lub pieca na węgiel. Odległość od rzeki Biebrzy wynosi około 300 metrów.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oglądanie tej pięknej nieruchomości.

Więcej informacji: Lider Nieruchomości tel. 500 178 900

  • Dach: Blacha
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska, Szambo
Dorota Augustyńczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lider Nieruchomości z siedzibą przy Św. Rocha 10 lok 117, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lidernieruchomosci.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu