Klepacze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
455 000 PLN
Powierzchnia
72,34 m2
Liczba pokoi
3

Przedstawiam ofertę nowoczesnych mieszkań i domów na ekologicznym osiedlu w Klepaczach.
Położenie w sąsiedztwie Lasu Turczyńskiego determinowało zastosowanie nowoczesnych, niskoemisyjnych technologii, które jednocześnie miały być kluczem do budownictwa zgodnego z ideą zrównoważonego rozwoju.
Mając na uwadze troskę o środowisko, wybór pompy ciepła jako systemu grzewczego był oczywisty. W połączeniu z zastosowanym ogrzewaniem podłogowym zmaksymalizowany zostanie komfort termiczny w budynku. Nowoczesne urządzenie umożliwi także podgrzanie wody użytkowej oraz pozwoli na chłodzenie pomieszczeń w okresie letnim.

Przykładowy lokal mieszkalny powierzchni 72,34 m2 składający się z :

parteru:
wiatrołapu - 4,72 m2
kuchnia - 6,63 m2
schowek - 1,47m2
komunikacja - 3,90 m2
łazienka - 1,52m2
salon z jadalnią - 18,81 m2

Piętro:
komunikacja - 5,46 m2
pokój 14,44 m2
pokój - 10,18 m2
łazienka - 5,21 m2

Pompa ciepła i rekuperacja w cenie z osprzętem

Przyszłym Mieszkańcom, dla których ważny jest los planety, ale także osobisty komfort finansowy, zagwarantujemy możliwość wyposażenia swojego domu w panele fotowoltaiczne. Ich zastosowanie znacząco zwiększy wydajność pompy ciepła, co poskutkuje obniżeniem rachunków oraz pozytywnie wpłynie na środowisko.

Swoją bezpieczną przystań znajdą tu osoby pragnące uciec od zgiełku miasta, marzące o własnym ogrodzie, chcące obcować z otaczającą naturą, ale jednocześnie pozostając w doskonałej komunikacji ze wszystkimi dobrami aglomeracji miejskiej.
Zaledwie 12 minut jazdy samochodem zajmie dostanie się na białostocki deptak, zaś aż o połowę skrócimy czas podróży, wybierając przejazd pobliską koleją.

Więcej informacji: Dorota Augustyńczyk tel. 500 178 900

Dorota Augustyńczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lider Nieruchomości z siedzibą przy Św. Rocha 10 lok 117, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lidernieruchomosci.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu