Juchnowiec Dolny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
400 000 PLN
Powierzchnia
37 800 m2

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3,78 ha położona w miejscowości Juchnowiec Dolny.
Działka jest płaska, z dostępem do drogi publicznej, co ułatwia jej użytkowanie. Teren jest otoczony przez malownicze tereny zielone, co gwarantuje spokój i możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku.
Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca do prowadzenia upraw rolnych lub hodowli zwierząt.
Dzięki swojej doskonałej lokalizacji, działka zapewnia łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień, takich jak sklepy, szkoły czy przychodnie.
Wymiary działki: 
- ~`96 m szerokość
-  ~ 400 m długość
Zainteresowani zapraszani są do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz wizyty na miejscu. To doskonała okazja dla osób szukających spokojnego miejsca do prowadzenia swojej działalności rolniczej.

Więcej informacji: Dorota Augustyńczyk tel. 500 178 900

Dorota Augustyńczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lider Nieruchomości z siedzibą przy Św. Rocha 10 lok 117, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lidernieruchomosci.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu