Sowlany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
310 000 PLN
Powierzchnia
900 m2

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 900 m2 położoną w malowniczej miejscowości Sowlany. Działka posiada wydane pozwolenie na budowę domu wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym, co daje przyszłym właścicielom możliwość szybkiego rozpoczęcia budowy swojego wymarzonego domu.


Działka ma kształt kwadratu o boku 30 metrów, co daje przestrzeń do realizacji różnorodnych projektów architektonicznych. Wokół działki znajduje się piękna przyroda, która zapewni przyszłym mieszkańcom spokój i kontakt z naturą.


Na działce znajdują się wszystkie niezbędne media, takie jak prąd, gaz oraz woda, które są dostępne w drodze gminnej oddalonej o około 30 metrów od działki. Dzięki temu będziesz miał zapewnioną wygodę i komfort codziennego życia.


To doskonała okazja dla osób poszukujących miejsca do budowy swojego wymarzonego domu w spokojnym i malowniczym otoczeniu. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z tą wyjątkową ofertą!

Więcej informacji: Dorota Augustyńczyk tel. 500 178 900

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Dorota Augustyńczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lider Nieruchomości z siedzibą przy Św. Rocha 10 lok 117, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lidernieruchomosci.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu