Białystok, Przydworcowe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
670 000 PLN
Powierzchnia
54 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

Oferujemy do sprzedaży apartament zlokalizowane w bliskiej odległości od ścisłego centrum - osiedle Przydworcowe ul Sukienna.
Mieszkanie składa się z :
- pokój dzienny połączony z kuchnia 
- Sypialnia 
- sypialnia 
- łazienka z wc 
- korytarz 
Dodatkowym atutem jest  położenie mieszkania od strony dziedzińca gdzie nie słychać odgłosów dobiegających  z ulicy a  jednocześnie mieszkanie zlokalizowane na parterze umożliwia nam posiadanie  ogródka przypisanego  do mieszkania.  Apartament był projektowany z myślą o funkcjonalności pomieszczeń. Wszystkie meble znajdujące się  na zdjęciach ( zabudowy stałe, AGD,  RTV oraz meble wolnostojące i dodatki)są wliczone w cenę mieszkania.  Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego za dodatkowa opłata.  Kupujący nie płaci Podatku PCC. 
Więcej informacji: biuro Lidernieruchomości - 500-187-900

Anna Maliszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lider Nieruchomości z siedzibą przy Św. Rocha 10 lok 117, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lidernieruchomosci.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu