Białystok, Zawady

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
317 100 PLN
Powierzchnia
60,65 m2
Liczba pokoi
3

Kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Końcowej w Białymstoku, na terenie dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Białegostoku - Zawady. To miejsce idealne dla każdego, kto pragnie połączyć wielkomiejski styl życia z przyjaznym, ustronnym otoczeniem. Otaczające tereny zielone, bliskość rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz sąsiedztwo dużych centrów handlowo - rozrywkowych to tylko nieliczne atuty lokalizacji.
Inwestycja w trakcie budowy. Planowane zakończenie inwestycji lipiec 2021 r.

Inwestycja składa się z 12 mieszkań:

Rozkład pomieszczeń:
WIATROŁAP - 2,76 m²
POKÓJ - 11,77 m²
KORYTARZ - 7,65 m²
ŁAZIENKA - 4,27 m²
POKÓJ - 9,70 m²
SALON + ANEKS KUCHENNY - 23,56 m²

STANDARD PRAC: Charakteryzuje się prostą, nowoczesną architekturą. Wszystkie mieszkania wykonane zostały w tzw. standardzie deweloperskim. Na terenie zamkniętym " za bramą" znajduje się parking dla samochodów. Uzupełnieniem całości są szklane balustrady, które dodają lekkości i nowoczesności.

TECHNOLOGIA BUDOWY, ŚCIANY NOŚNE - posadowienie na ławach żelbetowych, ściany fundamentowe murowane izolowane przeciwwilgociowo. Konstrukcja z cegły ceramicznej Winenberger PROFI, strop żelbetowy. Wentylacja grawitacyjna.

ŚCIANY WEWNĘTRZNE ( DZIAŁOWE ) - Wykonane z pustaków gazobetonowych.

ELEWACJA - Tynk silikonowy na ociepleniu styropianowym o gr. 20 cm, parapety blaszane, elementy ozdobne.

DRZWI WEJŚCIOWE - Drzwi wejściowe przeszklone WIKĘD w kolorze Winchester.

WYKOŃCZENIE ŚCIAN I SUFITÓW - Tynki wewnętrzne cementowo - wapienne

STOLARKA OKIENNA - Okna sześciokomorowe PVC z pakietem 3 szybowym w kolorze winchester ze strony zewnętrznej. Producent AVANTE model Salamander SL 82.

INSTALACJA ELEKTRYCZNA - Instalacja elektryczna kompletna bez osprzętu ( gniazdka i włączniki ). W kuchni dodatkowe miejsce do podłączenia kuchni elektrycznej ( siła ).
Instalacja domofonowa wraz z domofonem. Instalacja TV oraz internetowa.

DACH - Dach zaizolowany przeciwwilgociowo papą termozgrzewalną na warstwie ocieplenia styropianowego. Orynnowanie stalowe Niagara, obróbki blaszane.

OGRODZENIE - Ogrodzenie wykonane z paneli Betafence na fundamencie z płyt betonowych. Ogrodzenie od strony ulicy wykonane z cegły klinkierowej i przęseł stalowych malowanych proszkowo. Furtka i brama wjazdowa stalowa malowana proszkowo. Brama automatyczna. Domofon

SCHODY , BALKONY, TARASY - Schody wewnętrzne oraz balkony żelbetowe bez okładziny. Balustrady stalowe malowane proszkowo. Rozkładane drewniane schodki na dach. Wyłaz dachowy.

OGRZEWANIE , INSTALACJA WOD - KAN - Instalacja centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Grzejniki panelowe w sypialniach, ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni, łazience i korytarzu. Piec gazowy dwufunkcyjny.
Podejście wodne wykonane pod urządzenia w kuchni ( zlewozmywak, zmywarka ) oraz pod urządzenia sanitarne w łazience, bez białego montażu. W mieszkaniach na parterze wyjście zimnej wody po podlewania ogrodu. Kanalizacja wykonana z rur PCV.

WYKOŃCZENIE PODŁÓG - Podłoga pływająca - wylewka betonowa na warstwie izolacji, przygotowana pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, płytek lub parkietu.

MAŁA ARCHITEKTURA OGRODOWA - Chodniki podjazdy i miejsca postojowe wykonane z kostki brukowej. Opaska z kostki brukowej dookoła domu o szerokości 60 cm. Teren wyrównany i nawieziony czarnoziem. Nasadzenia roślinne w części wspólnej. Automatyczne podlewanie roślinności w części wspólnej.

W okolicy: Przystanek autobusowy w odległości 350 m - dostępna linia autobusowa nr. 11.
Sklep spożywczy w odległości - 200m
w niedalekiej odległości od lasu Wesołowskiego.
Odległość do szkoły - 8 min
Odległość do siłowni squash - 4 min

O Firmie - ADA KAR S.C. Jest firmą deweloperską, rodzinną, dzięki czemu przykładana jest najwyższa waga do tego, by realizować wizję firmy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Doświadczenie w branży wykonawca wykorzystuje w codziennej dbałości o precyzję wykonania, funkcjonalności i niezawodność realizowanych przez nich obiektów.
Od ponad 15 lat firma ADA KAR S.C. tworzy domy i mieszkania dla wszystkich, którzy cenią piękno kameralnej zabudowy.


Biuro Sprzedaży mieszkań: ul. Św. Rocha 10 lok 117 15-879 Białystok, tel. 500 178 900, 500 187 900

Zapraszamy

  • Teren ogrodzony: Tak
Dorota Augustyńczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lider Nieruchomości z siedzibą przy Św. Rocha 10 lok 117, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lidernieruchomosci.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu