Białystok, Zawady

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
610 000 PLN
Powierzchnia
72 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Mieszkanie gotowe do odbioru 

Kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Kryształowej w Białymstoku, na terenie dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Białegostoku - Zawady. To miejsce idealne dla każdego, kto pragnie połączyć wielkomiejski styl życia z przyjaznym, ustronnym otoczeniem. Otaczające tereny zielone, bliskość rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz sąsiedztwo dużych centrów handlowo - rozrywkowych to tylko nieliczne atuty lokalizacji.

Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze z  poddaszem.
Stwarza to wiele możliwości aranżacji np. na dwa niezależne mieszkania. 
Miejsce postojowe przed budynkiem w cenie mieszkania. 


Rozkład pomieszczenia mieszkania 6B 

KLATKA SCHODOWA  - 5,60 m2
WIATROŁAP  -  6,77 m2
HOOL - 7,25 m2
ŁAZIENKA  - 5,16 m2 
POKÓJ  - 10,70 m2 
SALON Z ANEKSEM  KUCHENNYM - 27.95 m2 
POKÓJ  - 8,77 m2 STANDARD PRAC: Charakteryzuje się prostą, nowoczesną architekturą. Wszystkie mieszkania wykonane zostały w tzw. standardzie deweloperskim. Każde mieszkanie posiada miejsce postojowe pod budynkiem.

TECHNOLOGIA BUDOWY, ŚCIANY NOŚNE - posadowienie na ławach żelbetowych, ściany fundamentowe murowane izolowane przeciwwilgociowo. Konstrukcja z cegły ceramicznej Winenberger, strop żelbetowy. Wentylacja grawitacyjna.

ŚCIANY WEWNĘTRZNE ( DZIAŁOWE ) - Wykonane z pustaków gazobetonowych.

ELEWACJA - Tynk akrylowy na ociepleniu styropianowym o gr. 20 cm, parapety blaszane, elementy ozdobne.

DRZWI WEJŚCIOWE - Drzwi wejściowe przeszklone WIKĘD w kolorze Winchester.

WYKOŃCZENIE ŚCIAN I SUFITÓW - Tynki wewnętrzne cementowo - wapienne

STOLARKA OKIENNA - Okna sześciokomorowe PVC z pakietem 3 szybowym 

INSTALACJA ELEKTRYCZNA - Instalacja elektryczna kompletna bez osprzętu ( gniazdka i włączniki ). W kuchni dodatkowe miejsce do podłączenia kuchni elektrycznej ( siła ).
Instalacja internetowa.

DACH - Dach pokryty dachówką cementową BRASS, orynnowanie stalowe Niagara, obróbki blaszane.

OGRODZENIE - Ogrodzenie wykonane z paneli Betafence na fundamencie z płyt betonowych. Ogrodzenie od strony ulicy wykonane z cegieł Joniec i przęseł stalowych malowanych proszkowo. 

SCHODY , BALKONY, TARASY - Schody wewnętrzne oraz balkony żelbetowe bez okładziny. Balustrady stalowe malowane proszkowo. 

OGRZEWANIE , INSTALACJA WOD - KAN - Instalacja centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Ogrzewanie podłogowe. Piec gazowy dwufunkcyjny.
Podejście wodne wykonane pod urządzenia w kuchni ( zlewozmywak, zmywarka ) oraz pod urządzenia sanitarne w łazience, bez białego montażu. W mieszkaniach na parterze wyjście zimnej wody po podlewania ogrodu. Kanalizacja wykonana z rur PCV.

WYKOŃCZENIE PODŁÓG - Podłoga pływająca - wylewka betonowa na warstwie izolacji, przygotowana pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, płytek lub parkietu.

MAŁA ARCHITEKTURA OGRODOWA - Chodniki podjazdy i miejsca postojowe wykonane z kostki brukowej. 

W okolicy: Przystanek autobusowy w odległości 550 m - dostępna linia autobusowa nr. 11.
Sklep spożywczy w odległości - 200m
w niedalekiej odległości od lasu Wesołowskiego.
Odległość do szkoły - 8 min
Odległość do siłowni squash - 4 min

O Firmie -  Orywal Development. Jest firmą deweloperską, rodzinną, dzięki czemu przykładana jest najwyższa waga do tego, by realizować wizję firmy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Doświadczenie w branży wykonawca wykorzystuje w codziennej dbałości o precyzję wykonania, funkcjonalności i niezawodność realizowanych przez nich obiektów.
Od ponad 17 lat wspólnicy firmy. tworzą domy i mieszkania dla wszystkich, którzy cenią piękno kameralnej zabudowy.

Biuro Sprzedaży mieszkań: ul. Św. Rocha 10 lok 117 15-879 Białystok, tel. 500 178 900, 500 187 900

ZAPRASZAMY

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
Anna Maliszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lider Nieruchomości z siedzibą przy Św. Rocha 10 lok 117, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@lidernieruchomosci.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu